Протидія домашньому насильству

Згiдно Законодавства України за вчинення домашнього насильства

передбачена вiдповiдальнiсть:

стаття 77З2 Кодексу України про адмiнiстративня правопорушення передбачас собою накладення штрафу вiд десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходiв громадян або громадськi роботи на строк вiд тридцяти до сорока годин, або адмiнiстративний арешт на строк до семи дiб (https:/izakon.rada.gov.uallaws/show/807Ы-lq)

стаття 126I Кримiнального кодексу України передбачає покарання у виглядi громадських робiт на строк вiд ста пятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести мiсяцiв, або обмеження волi на строк до пяти poків, або позбавлення волi на строк до двох (https ://zakon rada" gоv" uallawsistrrow/23 4 1 - t 4).


Інформацiя 

куди звертатися у випадках домашнього насильства:



ПРЕЗЕНТАЦІЯ Протидія домашньому насильству.ppt

Інформація

«Щодо запобiгання та протидії сексуальному насильству, пов’язоного зі збройною агресією російської федерації на території  України»

В цьому випадку варто зробити наступне:

Алгоритм дій:

1.Зафіксувати злочин та можливих свідків. 2. Описати обставини та місце. 3. Дату та час злочину. 4. Детальну інформацію про злочинців. 5. Інформацію про схожі випадки в Вашій місцевості. 6. Завдану шкоду ( фото/відео з місця подій)

Важливо фіксувати злочини свідками чи постраждалими від яких стали учасники освітнього процесу та збирати максимум доказів для притягнення до відповідальності.

 

 

Інформація

«Щодо надання допомоги потерпілим, які  перебувають на тимчасово окупованій території і не мають змоги звернутися до уповноважених органів влади»

 

В цьому випадку варто зробити наступне:

Передати інформацію для подальшого розслідування можна:

Звертатись за психологічною допомогою:

Вчасна і професійна психологічна допомога може запобігти подальшому травмуванню та розвитку депресії.